Bänk EcoFurn Ecobench 60 cmFuru Grå Oljad
1 089 kr
834 krSpara 23 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå Furu
DynorTräolja EcoFurn 250 ml Grå
134 kr
Ecobench 60 cm
Furu Grå Oljad
834 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
EcoBench finns i två olika längder 60 cm och 120 cm.
Tillverkad i svart oljad al. Al är ett relativt mjukt trä och därmed bekväm även att användas i spa och bastu. Utmärkt för soliga platser eller inglasade balkonger och däck. Tål höga temperaturer och därför det bästa valet för utmanande miljöer, om du föredrar svart inredning. Svart träolja skyddar produkten väl mot tuffa väderförhållanden året runt.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Tillverkad i svart oljad al. Al är ett relativt mjukt trä och därmed bekväm även att användas i spa och bastu. Utmärkt för soliga platser eller inglasade balkonger och däck. Tål höga temperaturer och därför det bästa valet för utmanande miljöer, om du föredrar svart inredning. Svart träolja skyddar produkten väl mot tuffa väderförhållanden året runt.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200091372 |
| Färg | Grå Furu |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200091372 |
| Material | Furu |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Ecobench |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 6430054491372 |
