Bänk EcoFurn Ecobench 60 cmAsk Oljad Brun
Rek. pris 1 419 kr
1 206 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Brun Ask

Ecobench 60 cm
Ask Oljad Brun
1 206 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
EcoBench finns i två olika längder 60 cm och 120 cm.
Specifikation
- Serie: EcoFurn
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Utdragbar: Nej
Mått
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Serie: EcoFurn
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Utdragbar: Nej
Mått
- Djup: 45 cm
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200091310 |
| Färg | Brun Ask |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200091310 |
| Material | Ask |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Ecobench |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 6430054491310 |
