Trädgårdsbänk PLUS Café med RyggstödTryckimpregnerad
2 134 kr
2 122 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Tryckimpregnerat

Café med Ryggstöd
Tryckimpregnerad
2 122 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Café är en bänk från PLUS med ryggstöd. Har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Café är en bänk från PLUS med ryggstöd. Har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185561-1 |
| Färg | Tryckimpregnerat |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 380 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 810 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Bredd | 1270 mm |
| Utförande | Med ryggstöd |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Café |
| Typ | Soffa |
| EAN-nr | 5703393730503 |
