Trädgårdsfåtölj Baltic Garden Palermo 3-pos fällbar
Nyhet
fr.849 kr
fr.789 krSänkt pris!
Välj variant

Palermo 3-pos fällbar
789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lätt hopfällbar fåtölj i aluminium för varje trädgård och terrass. Enkel att underhålla och kräver litet förvaringsutrymme i hopfälld form.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Lätt hopfällbar fåtölj i aluminium för varje trädgård och terrass. Enkel att underhålla och kräver litet förvaringsutrymme i hopfälld form.
Palermo positionsstol, fällbar, beige
Lätt fällbar fåtölj i aluminium för alla trädgårdar och terrasser. Lättskött och tar liten plats vid förvaring i hopfällt läge.
Specifikationer
- Material: alu/textiline
- Färg: beige
- Metallfärg: beige
- Vikt (kg): 5
- Höjd (cm): 110
- Bredd (cm): 61
- Djup (cm): 65
- Sittdjup (cm): 44
- Sittbredd (cm): 47
- Sitthöjd (cm): 45
- Ryggstödets höjd (cm): 68
- Kräver montering: nej
Lätt fällbar fåtölj i aluminium för alla trädgårdar och terrasser. Lättskött och tar liten plats vid förvaring i hopfällt läge.
Specifikationer
- Material: alu/textiline
- Färg: beige
- Metallfärg: beige
- Vikt (kg): 5
- Höjd (cm): 110
- Bredd (cm): 61
- Djup (cm): 65
- Sittdjup (cm): 44
- Sittbredd (cm): 47
- Sitthöjd (cm): 45
- Ryggstödets höjd (cm): 68
- Kräver montering: nej
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Färg | Korallsand, Svart |
| Typ | Trädgårdsfåtölj |
| Material | alu/textiline |
| Höjd | 110 cm |
| Bredd | 61 cm |
| Serie | Palermo |
| Sittbredd | 47 cm |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Djup | 65 cm |
| Montering | Nej |
