Trädgårdsfåtölj Baltic Garden Seville fåtöljer 2-pack, beige
Nyhet
2 335 kr/stPris/frp 3 958:-
1 979 kr/stSpara 15 %Kampanj
Seville fåtöljer 2-pack, beige
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Bekväm flätad fåtölj på stålram med mjuk 5 cm sittdyna för avkoppling i trädgården. Säljs i 2-pack.
Seville fåtöljer 2-pack, beige
Bekväm fåtölj med flätning på stålram och mjuk 5 cm sittdyna för avkoppling i din trädgård. Lätt att kombinera med olika typer av bord (mat- eller soffbord). Säljs i 2-pack.
Specifikationer
- Material: stål/polyester/rep
- Färg: beige
- Färg på metall: beige
- Vikt (kg): 7
- Höjd (cm): 82
- Bredd (cm): 58
- Djup (cm): 70
- Sittdjup (cm): 48
- Sittbredd (cm): 45
- Sitthöjd (cm): 47
- Ryggstödshöjd (cm): 46
- Kräver montering: ja
Bekväm fåtölj med flätning på stålram och mjuk 5 cm sittdyna för avkoppling i din trädgård. Lätt att kombinera med olika typer av bord (mat- eller soffbord). Säljs i 2-pack.
Specifikationer
- Material: stål/polyester/rep
- Färg: beige
- Färg på metall: beige
- Vikt (kg): 7
- Höjd (cm): 82
- Bredd (cm): 58
- Djup (cm): 70
- Sittdjup (cm): 48
- Sittbredd (cm): 45
- Sitthöjd (cm): 47
- Ryggstödshöjd (cm): 46
- Kräver montering: ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 92008 |
| Typ | Trädgårdsfåtölj |
| Material | stål/polyester/rep |
| Höjd | 82 cm |
| Bredd | 58 cm |
| Serie | Seville |
| Sittbredd | 45 cm |
| Sittdjup | 48 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Djup | 70 cm |
