Trädgårdsfåtölj Comfort Garden Usteryd loungefåtölj utomhus
Nyhet
fr.3 999 kr
fr.1 999 krSpara 50 %Kampanj
Välj variant

Usteryd loungefåtölj utomhus
1 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Usteryd är en modern loungefåtölj och mittmodul med skön sittkomfort.
Den rena och avskalade designen gör att den passar den minimalistaska uteplatsen eller dig som vill kunna addera färg och form till en neutral bas. Stommens stålkonstruktion är både hållbar och stabil och de medföljande dynorna är vattenavvisande och går enkelt att torka av med lätt fuktad trasa.
- Modern loungefåtölj - kan användas för sig eller som modul för att bygga ut befintlig Usteryd loungegrupp
- Avtagbara armstöd
- Nätt beige stomme med randiga generösa dynor
- Stabil stålkonstruktion som är enkel att torka av
- Du kan enkelt utöka gruppen genom att montera ihop flera moduler med varandra med hjälp av medföljande kardborreband
- Modern loungefåtölj - kan användas för sig eller som modul för att bygga ut befintlig Usteryd loungegrupp
- Avtagbara armstöd
- Nätt beige stomme med randiga generösa dynor
- Stabil stålkonstruktion som är enkel att torka av
- Du kan enkelt utöka gruppen genom att montera ihop flera moduler med varandra med hjälp av medföljande kardborreband
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Färg | Beige/Vit Randig, Svart/Beige |
| Typ | Utefåtöljer |
| Material | Järn |
| Höjd | 27 cm |
| Bredd | 83 cm |
| Serie | Usteryd |
| Djup | 94 cm |
| Sittdjup | 80 cm |

