Trädgårdssoffa Baltic Garden Bergamo soffa 150 cm
2 919 kr

Bergamo soffa 150 cm
2 919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En klassisk 150 cm trädgårdsbänk i trä med armstöd och ribbad rygg, utformad för bekväm utomhussittning.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
En klassisk 150 cm trädgårdsbänk i trä med armstöd och ribbad rygg, utformad för bekväm utomhussittning.
BERGAMO soffa 150 cm
En klassisk trädgårdsbänk i teak, 150 cm, med armstöd och ribbad rygg, utformad för bekväm sittning utomhus.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 22
- Höjd (cm): 92
- Bredd (cm): 150
- Djup (cm): 57
- Sittdjup (cm): 52
- Sittbredd (cm): 140
- Sitthöjd (cm): 46
- Armstödshöjd (cm): 65
- Ryggstödshöjd (cm): 45
- Kräver montering: ja
En klassisk trädgårdsbänk i teak, 150 cm, med armstöd och ribbad rygg, utformad för bekväm sittning utomhus.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 22
- Höjd (cm): 92
- Bredd (cm): 150
- Djup (cm): 57
- Sittdjup (cm): 52
- Sittbredd (cm): 140
- Sitthöjd (cm): 46
- Armstödshöjd (cm): 65
- Ryggstödshöjd (cm): 45
- Kräver montering: ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 62300 |
| Montering | Ja |
| Färg | Trä |
| Material | Teak |
| Serie | Bergamo |
| Typ | Trädgårdssoffa |
| Djup | 57 cm |
| Höjd | 92 cm |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Sittbredd | 140 cm |
| Bredd | 150 cm |

