Trädgårdssoffa Baltic Garden Bergamo soffa 190 cm
5 165 kr

Bergamo soffa 190 cm
5 165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En klassisk 190 cm trädgårdsbänk i trä med armstöd och ribbad rygg, utformad för bekväm utomhussittning.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
En klassisk 190 cm trädgårdsbänk i trä med armstöd och ribbad rygg, utformad för bekväm utomhussittning.
BERGAMO soffa 190 cm
En klassisk trädgårdsbänk i teak, 190 cm, med armstöd och ribbat ryggstöd, utformad för bekvämt utomhussittande.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 36
- Höjd (cm): 92
- Bredd (cm): 194
- Djup (cm): 71
- Sitthöjdens djup (cm): 57
- Sitbredd (cm): 180
- Sitthöjd (cm): 48
- Armstödshöjd (cm): 65
- Ryggstödshöjd (cm): 45
- Kräver montering: ja
En klassisk trädgårdsbänk i teak, 190 cm, med armstöd och ribbat ryggstöd, utformad för bekvämt utomhussittande.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 36
- Höjd (cm): 92
- Bredd (cm): 194
- Djup (cm): 71
- Sitthöjdens djup (cm): 57
- Sitbredd (cm): 180
- Sitthöjd (cm): 48
- Armstödshöjd (cm): 65
- Ryggstödshöjd (cm): 45
- Kräver montering: ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 62301 |
| Montering | Ja |
| Färg | Trä |
| Material | Teak |
| Serie | Bergamo |
| Typ | Trädgårdssoffa |
| Djup | 71 cm |
| Höjd | 92 cm |
| Sitthöjd | 57 cm |
| Sittbredd | 180 cm |
| Bredd | 194 cm |

