Trädgårdsstol Cinas Mood Extreme Teak och AluminiumSmala lameller
Nyhet
1 895 kr
1 356 krSpara 28 %Kampanj
Vald variant
Utförande:
Smala lameller

Mood Extreme Teak och Aluminium
Smala lameller
1 356 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Trädgårdsstol från Cinas. Mood Extreme karmstol förenar modern design med hållbara material. Perfekt för alla utomhusmiljöer. Aluminiumramen och armstöden ger en sofistikerad look, medan breda PP-plastlameller tillför komfort och hållbarhet.
Varumärke
CinasBeskrivning
Trädgårdsstol från Cinas. Mood Extreme karmstol förenar modern design med hållbara material. Perfekt för alla utomhusmiljöer. Aluminiumramen och armstöden ger en sofistikerad look, medan breda PP-plastlameller tillför komfort och hållbarhet.
Upptäck serien Mood som kombinerar harmonisk stil med modern funktion. Mood bordet är tillverkat i aluminium och tidlöst vackert teak. Tillsammans skapar Mood en sofistikerat stil i din trädgård.
Specifikationer
- Material: Teak/Aluminium
- Maxvikt: 100 kg
- Sitthöjd: 44 cm
- Armstödshöjd: 68 cm
Dimensioner
- Höjd: 84 cm
- Bredd: 63 cm
- Djup: 61 cm
- Vikt: 5 kg
Specifikationer
- Material: Teak/Aluminium
- Maxvikt: 100 kg
- Sitthöjd: 44 cm
- Armstödshöjd: 68 cm
Dimensioner
- Höjd: 84 cm
- Bredd: 63 cm
- Djup: 61 cm
- Vikt: 5 kg
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Art.Nr. | 3627022 |
| Utförande | Smala lameller |
| Bredd | 63 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Djup | 61 cm |
| Max Belastning | 100 kg |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Max Användarvikt | 100 Kg |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Mood |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Antracit/Teak |
| Material | Teak/Aluminium |
| EAN-nr | 5703332021464 |

