Trädgårdsstol Comfort Garden Thor Light UtefåtöljSvart
Nyhet
799 kr/stPris/frp 798:-
399 kr/stSpara 50 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Thor Light Utefåtölj
Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Thor Light är en otroligt prisvärd utomhusfåtölj.
Den passar på terrassen, vid matbordet, på balkongen eller i trädgården. Oavsett uteplats kan den lyfta din uteplats på ett stilfullt sätt. Den praktiska och lätta stolen är stapelbar och tar med andra ord inte mycket plats om den ska förvaras.
Kombinera den flexibla möbeln med ett snygg konstrottingbord för att skapa en mer personlig uteplats. Matcha gärna med andra möbler från samma serie för en enhetlig inredning.
- Vädertålig utefåtölj i konstrotting
- Finns i flera olika färger
- Enkel att matcha till valfritt bord
Serien Thor Light är en serie innehållandes prisvärda och högkvalitativa utemöbler. Du hittar allt från bord och färdiga matgrupper till stolar, fåtöljer och dynor. Lyft uteplatsen på ett prisvärt och stilfullt sätt med utemöbler ur serien Thor Light.
Kombinera den flexibla möbeln med ett snygg konstrottingbord för att skapa en mer personlig uteplats. Matcha gärna med andra möbler från samma serie för en enhetlig inredning.
- Vädertålig utefåtölj i konstrotting
- Finns i flera olika färger
- Enkel att matcha till valfritt bord
Serien Thor Light är en serie innehållandes prisvärda och högkvalitativa utemöbler. Du hittar allt från bord och färdiga matgrupper till stolar, fåtöljer och dynor. Lyft uteplatsen på ett prisvärt och stilfullt sätt med utemöbler ur serien Thor Light.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | SYN0050323 |
| Färg | Svart |
| Djup | 62 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Serie | Thor |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Sittdjup | 46 cm |
| Material | Wicker |

