Trädgårdsstol ENVY DESIGN CamillaSvart/Brun
1 136 kr/stPris/frp 1 780:-
890 kr/stSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart/Brun

Camilla
Svart/Brun
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdsstol från ENVY DESIGN. Camilla är en klassiker, som passar bra till i stort sett alla hem och trädgårdsbord.
Varumärke
ENVY DESIGNBeskrivning
Trädgårdsstol från ENVY DESIGN. Camilla är en klassiker, som passar bra till i stort sett alla hem och trädgårdsbord.
Sits och rygg är tillverkad i tålig plast och benen är i metall, som blivit zinkbehandlade för att kunna motstå väder och vind. Därefter har benen pulverlackerats i stolens färg. Ett bra val både till cafésetet eller till matbordet på uteplatsen.
Egenskaper
| Varumärke | ENVY DESIGN |
| Art.Nr. | 50711 |
| Färg | Svart/Brun |
| Tillverkarens Art.Nr. | 50711 |
| Material | Metall/Kaffeplast |
| Sittdjup | 450 cm |
| Sittbredd | 460 cm |
| Kollektion | ENVY DESIGN |
| Serie | Camilla |
| Ställbar | Nej |
| Höjd | 820 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Bredd | 590 mm |
| EAN-nr | 5709386507114 |



