Trädgårdsstol Venture Home Brasilia Stapelbar Utomhus
Pris/frp 3 780:-
fr.1 890 kr/stSänkt pris!på utvalda
Välj variant

Brasilia Stapelbar Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Smidig stapelstol i aluminium från Venture Home. Säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Typ | Stol |
| Material | Teak/Aluminium/Textilene |
| Ställbar | Nej |
| Höjd | 850 mm |
| Bredd | 590 mm |
| Montering | Ja |
| Serie | Brasilia |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 650 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Tjocklek | 50 mm |
| Vikt | 4 kg |

