Uppblåsbar Solsäng Venture Home Redang
Nyhet
2 901 kr
2 184 krSpara 25 %Kampanj

Redang
2 184 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Säg hej till Redang solsäng – en stilfull solsäng i beige och vita ränder som för tankarna till klassisk sommarlyx.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Säg hej till Redang solsäng – en stilfull solsäng i beige och vita ränder som för tankarna till klassisk sommarlyx.
Den mjuka, böljande formen och den inbyggda kudden gör solsängen extra bekväm och inbjudande för lata dagar utomhus. Med sin tidlösa design blir Redang både en praktisk viloplats och en dekorativ detalj på altanen, vid poolen eller i trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9906-222 |
| Djup | 168,5 cm |
| Bredd | 85 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 51 cm |
| Serie | Redang |
| Färg | Beige |
| Material | Olefin |
| Produkttyp | Solsäng |
| EAN-nr | 7340220871411 |


