Utebord/Pall PLUS Siesta Utomhus
2 779 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Siesta från PLUS är en serie utemöbler med en rå och rustik känsla som är tillverkad av FSC-märkt trätrall. Pallen kan enkelt förvandlas till ett bord genom att lägga på en glasskiva.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Siesta från PLUS är en serie utemöbler med en rå och rustik känsla som är tillverkad av FSC-märkt trätrall. Pallen kan enkelt förvandlas till ett bord genom att lägga på en glasskiva.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 19616-12 |
| Färg | Grundmålad Drivved |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Furu |
| Serie | Siesta |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Loungebord |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 430 mm |
| Längd | 800 mm |
| Bredd | 490 mm |
| EAN-nr | 5703393196163 |
