Elvärmare Tristar Takhängd KA-5273
1 099 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TristarBeskrivning
Värmare för uteplatser 360° värmeavgivning.
Denna takmonterade värmare för uteplatser ger 1500 W värme. Med säkerhetsklassificeringen IP34 är den skyddad mot vattenstänk. Ström 1500 WIP-klass IP34360° värmeeffekt
- Infrarör värmare
- Hängande placering
- Retrodesign
- Längd strömkabel 1,9 m
- Infrarör värmare
- Hängande placering
- Retrodesign
- Längd strömkabel 1,9 m
Egenskaper
| Varumärke | Tristar |
| Art.Nr. | KA-5273 |
| Montering | Nej |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Värmeprodukter |
| Garanti | 2 år |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Vikt | 3,694 kg |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 8713016079558 |




