Infravärmare Termo 1000WSilver
194 kr
Se priset!

1000W
Silver
194 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Infravärmare 1000W från Termo ger behaglig värme på t.ex. altanen, verandan eller i uterummet. Infravärmaren har rörelement i rostfritt stål och högglanspolerad reflektorplåt.
Varumärke
TermoBeskrivning
Infravärmare 1000W från Termo ger behaglig värme på t.ex. altanen, verandan eller i uterummet. Infravärmaren har rörelement i rostfritt stål och högglanspolerad reflektorplåt.
Övrigt
- Väggfäste ingår
- Kabel: 120 cm
- Spänning: 230V-50Hz
- Effekt: 1000 Watt
- Skyddsklass: IP21
- Godkännande: NEMKO/CE
- Mått: 1060x70 mm
- Väggfäste ingår
- Kabel: 120 cm
- Spänning: 230V-50Hz
- Effekt: 1000 Watt
- Skyddsklass: IP21
- Godkännande: NEMKO/CE
- Mått: 1060x70 mm
Recensioner
LeChefVerifierad köpare
för 4 månader sedanBra pris. Också bra att det ingår sladd.
+ Priset
- Inget
Christer WVerifierad köpare
för 1 år sedanOk produkt, nöjd kund
+ Smidig
- Lite korta på längden
Bengt JVerifierad köpare
för 1 år sedanBra pris Snabb leverans.
+ Snygga till ett bra pris
- Finns inte
Anders KVerifierad köpare
för 1 år sedanEtt bra pris, ersätter en lika dan värmare som tjänat troget under ett antal år , den blev till sist utbränd.
Anki HVerifierad köpare
för 2 år sedanTillräckligt bra för altanen som är inglasad
Göran LVerifierad köpare
för 5 år sedanHelt ok för det priset
HansVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg,smal och smidig. Fungerar utmärkt.
+ Smal och elegant
Marie BVerifierad köpare
för 5 år sedanGer bra värme. Lätt att installera. Enda negativa är att det inte finns någon avstängningsknapp utan du får rycka lös sladden. Men det är inget större problem. Jag är väldigt nöjd med produkten.
+ Ger bra värme.
- Ingen avstängningsknapp, bara sladden att rycka ut.
Gunnar EVerifierad köpare
för 6 år sedanFantastiskt pris! Normalt utseende, fungerar som förväntat.
Göran KVerifierad köpare
för 7 år sedanBra produkt, värmer bra!
+ mycket effektiva!
Bo K BVerifierad köpare
för 7 år sedanEn prisvärd produkt.
- Går ej att vända frontplåten.
Egenskaper
| Varumärke | Termo |
| Art.Nr. | 570009-S |
| Effekt/prestanda | 1000 W |
| Färg | Silver |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP21 |
| Produkttyp | Infravärmare |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 70 mm |
| Bredd | 1060 mm |
| EAN-nr | 7350051207112 |
