Infravärmare Termo Proffs 1800W, Hängande Terrassvärmare med Karbonrör
1 029 kr
1 022 krSänkt pris!
Förväntas åter i lager 2026-06-30
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TermoBeskrivning
Underhållsfri infravärmare 1800W, IP65
Infravärmare på 1800W med senaste generationens karbonrör för omedelbar uppvärming och effektiv strålningsvärme. Avger inget UV ljus och kan användas såväl inne som ute. Inklusive väggfästen.
Fördelar: Infravärmare Termo Proffs 1800W, Hängande Terrassvärmare med Karbonrör
- Omedelbar uppvärming
- Kan användas inne och ute
- Inklusive väggfästen
Fördelar: Infravärmare Termo Proffs 1800W, Hängande Terrassvärmare med Karbonrör
- Omedelbar uppvärming
- Kan användas inne och ute
- Inklusive väggfästen
Egenskaper
| Varumärke | Termo |
| Art.Nr. | 570016 |
| Effekt/prestanda | 1800 W |
| Färg | Silver |
| Anslutning | Stickpropp |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | Karbonrör |
| Material | Stål / Aluminium |
| Serie | Proffs |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 84 mm |
| Höjd | 133 mm |
| Bredd | 660 mm |
| EAN-nr | 7350051200168 |


