Infravärme Opranic Vega
fr.11 900 kr
Välj variant

Vega
11 900 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Industriell infravärmare Vega från Opranic för uppvärmning av större ytor, som t.ex. industrihallar, sporthallar, lager och liknande ytor. Levereras med vinklingsbart fäste för montering på tak/vägg utan nätsladd.
Varumärke
OpranicBeskrivning
Industriell infravärmare Vega från Opranic för uppvärmning av större ytor, som t.ex. industrihallar, sporthallar, lager och liknande ytor. Levereras med vinklingsbart fäste för montering på tak/vägg utan nätsladd.
Värmaren har tre effektlägen (5400, 6900 och 9000 W) och är IP 34-klassad för att klara tuffa förhållanden. Brinntid på 9 000 timmar.
Opranic ger 2 års garanti.
Opranic ger 2 års garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Opranic |
| Art.Nr. | VEGA54O |
| Effekt | 5400, 6900, 9000 W |
| Färg | Silver |
| Utförande | Hängande |
| Material | Aluminium |
| Typ | Terrassvärmare |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP34 |
| Bredd | 790, 990 mm |
