Monteringsbeslag Home it för Terrassvärmare Svart 15-30 mm
169 kr

för Terrassvärmare Svart 15-30 mm
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Universellt monteringsbeslag för terrassvärmaren som används för att spänna fast terrassvärmaren på profiler från 15–30 mm. Material gjord av aluminium i färgen svart.
Varumärke
Home itBeskrivning
Universellt monteringsbeslag för terrassvärmaren som används för att spänna fast terrassvärmaren på profiler från 15–30 mm. Material gjord av aluminium i färgen svart.
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
| Art.Nr. | 58650 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 90 mm |
| Längd | 80 mm |
| Vikt | 0,12 kg |
| Bredd | 80 mm |
| Längd | 50 m |
| EAN-nr | 5708614586501 |
