Överdrag Home it för Vägghängda Terrassvärmare Svart
179 kr
159 krSpara 11 %Kampanj4 tim kvar!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skyddar mot väder och vind. Passar vägghängda modeller med en höjd på max. 10 cm och en längd på max. 55 cm.
Varumärke
Home itBeskrivning
Skyddar mot väder och vind. Passar vägghängda modeller med en höjd på max. 10 cm och en längd på max. 55 cm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
| Art.Nr. | 58670 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 250 mm |
| Längd | 170 mm |
| Vikt | 1,7 kg |
| Bredd | 170 mm |
| EAN-nr | 5708614586709 |

