Terrassvärmare Fornorth Wall Heater Deluxe 2000W
Rek. pris 2 990 kr
895 kr
Se priset!

Wall Heater Deluxe 2000W
895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fornorth Wall Heater Deluxe 2000 W ger extra värme till kalla och mörka kvällar och förlänger säsongen på terrassen och balkongen. Den väggmonterade värmaren är ett utmärkt val, särskilt för en terrass eller balkong där det finns begränsat utrymme.
Varumärke
FornorthBeskrivning
Fornorth Wall Heater Deluxe 2000 W ger extra värme till kalla och mörka kvällar och förlänger säsongen på terrassen och balkongen. Den väggmonterade värmaren är ett utmärkt val, särskilt för en terrass eller balkong där det finns begränsat utrymme.
Den här elektriska terrassvärmaren på 2000 watt har två effektiva halogenvärmeelement. Uteplatsvärmaren är lätt att ansluta till elnätet med en 1,6 m lång kabel. Fornorths väggvärmare Deluxe 2000 W är manuellt manövrerad. Den har en diameter på 60 centimeter.
Produktinformation
- 2 st halogenvärmare
- 1,6 m kabel
- 40 cm i diameter
- IPX4-klassificering
- Manuell kontroll
- Svart färg
- Effekt: 220-240V ~ 50Hz 2000WCE / GS / ROHS
- Vikt: 3 kg
- Höjd: 42 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 42 cm
Förpackningens mått
- Vikt: 4,8 kg
- Längd: 47 cm
- Höjd: 47 cm
- Bredd: 48 cm
Produktinformation
- 2 st halogenvärmare
- 1,6 m kabel
- 40 cm i diameter
- IPX4-klassificering
- Manuell kontroll
- Svart färg
- Effekt: 220-240V ~ 50Hz 2000WCE / GS / ROHS
- Vikt: 3 kg
- Höjd: 42 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 42 cm
Förpackningens mått
- Vikt: 4,8 kg
- Längd: 47 cm
- Höjd: 47 cm
- Bredd: 48 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Art.Nr. | 6438543004317 |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Färg | Svart |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6438543004317 |
| Material | Stål/Aluminium |
| Produkttyp | Terrassvärmare |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 420 mm |
| Höjd | 420 mm |
| Vikt | 3 kg |
| Bredd | 550 mm |
| EAN-nr | 6438543004317 |



