Terrassvärmare Home it för Upphängning i Lampa Svart 1500W
1 599 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Terrassvärmare för upphängning i takfot eller liknande. Värmenivån ställs enkelt in med fjärrkontrollen. Terrassvärmaren har en LED-display och 4 st. LED-lampor Värmekälla: kolrör.
Varumärke
Home itBeskrivning
Terrassvärmare för upphängning i takfot eller liknande. Värmenivån ställs enkelt in med fjärrkontrollen. Terrassvärmaren har en LED-display och 4 st. LED-lampor Värmekälla: kolrör.
Övrigt
- Inställningar: 3 nivåer – LED/1500 W/LED + 1500 W
- Spänning/frekvens: 230 V~ 50/60 Hz
- Storlek: Ø 450 mm
- Fjärrkontroll
- 24-timmars timer
- Stänkskydd (IP34)
- Kedjans längd 50 cm
- Material: Aluminium
- Färg: Svart
- Inställningar: 3 nivåer – LED/1500 W/LED + 1500 W
- Spänning/frekvens: 230 V~ 50/60 Hz
- Storlek: Ø 450 mm
- Fjärrkontroll
- 24-timmars timer
- Stänkskydd (IP34)
- Kedjans längd 50 cm
- Material: Aluminium
- Färg: Svart
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
| Art.Nr. | 58646 |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP34 |
| Produkttyp | Infraröd |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 270 mm |
| Längd | 450 mm |
| Vikt | 4,12 kg |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 5708614586464 |


