Terrassvärmare SunRed Artix Corda ARTIX M-HO
4 479 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SunRedBeskrivning
Terassvärmare från SunRed Artix Corda, hängande brun 1800 W.
Specifikationer
- Inställningar: 800/1000/1800 Watt
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-knapp: knapp
- Inkl. soft touch-teknik, LED-ljus, fjärrkontroll, kedja och Olefin-huvud
- Inställningar: 800/1000/1800 Watt
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-knapp: knapp
- Inkl. soft touch-teknik, LED-ljus, fjärrkontroll, kedja och Olefin-huvud
Egenskaper
| Varumärke | SunRed |
| Art.Nr. | ARTIX M-HO BROWN |
| Effekt/prestanda | 2100 W |
| Färg | Brun |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP24 |
| Produkttyp | Terrasvärmare |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 220 V |
| Vikt | 4,6 kg |
| Bredd | 355 mm |
| EAN-nr | 8719956290794 |



