Terrassvärmare Sunwind Tower 75
3 472 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Terrassvärmare från Sunwind för utomhusbruk året om. Värmaren är utrustad med högeffektiva kolfiberelement, som värmer upp de som sitter eller står i närheten. Modell 75 har bord i full storlek och kan användas som ett vanligt terrassbord. Längst upp finns även en praktisk glasskiva i härdat glas som bordsskiva. Modellen är också utrustad med tippskydd och levereras med en fjärkontroll.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Terrassvärmare från Sunwind för utomhusbruk året om. Värmaren är utrustad med högeffektiva kolfiberelement, som värmer upp de som sitter eller står i närheten. Modell 75 har bord i full storlek och kan användas som ett vanligt terrassbord. Längst upp finns även en praktisk glasskiva i härdat glas som bordsskiva. Modellen är också utrustad med tippskydd och levereras med en fjärkontroll.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 421275 |
| Effekt/prestanda | 1600 W |
| Färg | Silver/Svart |
| IP-Klassning | IP24 |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Terrassvärmare |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 60 cm |
| Höjd | 750 mm |
| Vikt | 16,2 kg |
| Bredd | 700 mm |
| EAN-nr | 7340068928117 |
