Elektronisk Timer Frico CBT
1 200 kr
Se priset!

CBT
1 200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

CB är en serie regleringar i tilltalande modern design. Utformningen gör att den är användbar för alla miljöer och är lättplacerad. CBT är en elektronisk timer med inställning för 30 min, 1 tim, 2 tim eller 4 tim.
Varumärke
FricoBeskrivning
CB är en serie regleringar i tilltalande modern design. Utformningen gör att den är användbar för alla miljöer och är lättplacerad. CBT är en elektronisk timer med inställning för 30 min, 1 tim, 2 tim eller 4 tim.
Med mikrobrytare kan max.tiden ändras till 24 tim i stället för 4 tim. Max. tiden kan även begränsas till 30 min om man så önskar. Max brytström 16 A.
Recensioner
EmmaVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar som utlovat. Något stor och otymplig dosa. Passar perfekt till infravärme.
+ Går att programmera
- Lite för stor.
Daniel Verifierad köpare
för 7 år sedanBra timer som klarar att reglera 2st 1500watt eller 3st 1000wattsinfror.
+ Priset
+ Användarvänlig
- Något trång att koppla i
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Art.Nr. | 10740 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Timer |
| Färg | Vit |
| Bredd | 155 mm |
| Längd | 155 mm |
| Höjd | 87 mm |
| Djup | 43 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,24 kg |
| RSK-nr | 6727484 |
| EAN-nr | 7393410000993 |
