Iläggsskiva Hillerstorp Cecilia
1 849 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Iläggsskiva Hillerstorp Cecilia är svensktillverkad och har måtten 100x60 cm som passar till Bord Hillerstorp Cecilia. Med två iläggskivor blir bordet hela 285 cm långt. Iläggsskivan är tillverkad i vitlaserad FSC-certifierad kärnfuru från Norrland.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Iläggsskiva Hillerstorp Cecilia är svensktillverkad och har måtten 100x60 cm som passar till Bord Hillerstorp Cecilia. Med två iläggskivor blir bordet hela 285 cm långt. Iläggsskivan är tillverkad i vitlaserad FSC-certifierad kärnfuru från Norrland.
Bord Cecilia kan förlängas med max två iläggsskivor.
FSC
Forest Stewardship Council. FSC uppmuntrar till miljöanpassat, samhällsnyttigt och ekonomiskt livskraftigt bruk av världens skogar.
FSC
Forest Stewardship Council. FSC uppmuntrar till miljöanpassat, samhällsnyttigt och ekonomiskt livskraftigt bruk av världens skogar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 126077 |
| Färg | Vit |
| Typ | Iläggsskiva |
| Material | Furu |
| Serie | Cecilia |
| Bredd | 1000 mm |
| Vikt | 6,3 kg |
| Längd | 600 mm |
| Kollektion | Småland |
| EAN-nr | 7319071260774 |

