Nackkudde EcoFurn Till Ecochair utan Logga
Rek. pris 279 kr
189 kr
Se priset!

Till Ecochair utan Logga
189 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-04
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
Ecofurn Ecochair, nackkudde utan logga.
Specifikation
- Serie: EcoFurn
- Färg: Natur
- Material: Linne
- Materialdetalj: Hampa
Mått
- Djup: 10 cm
- Höjd: 15 cm
- Bredd: 35 cm
- Serie: EcoFurn
- Färg: Natur
- Material: Linne
- Materialdetalj: Hampa
Mått
- Djup: 10 cm
- Höjd: 15 cm
- Bredd: 35 cm
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200090009 |
| Produkttyp | Nackkudde |
| Serie | Ecochair |
| Färg | Natur |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Djup | 100 mm |
| EAN-nr | 6430054490009 |

