Serveringsvagn Hillerstorp Lindeby
3 599 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En praktisk och snygg serveringsvagn i Lindeby-serien som på ett smakfullt sätt kan matchas med dina övriga teakmöbler. Passar bland annat till Skagenäs, Oxhult och Kungshult. Tillverkad i antracitgrå aluminium och obehandlad teak. Den översta skivan är en avtagbar bricka.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
En praktisk och snygg serveringsvagn i Lindeby-serien som på ett smakfullt sätt kan matchas med dina övriga teakmöbler. Passar bland annat till Skagenäs, Oxhult och Kungshult. Tillverkad i antracitgrå aluminium och obehandlad teak. Den översta skivan är en avtagbar bricka.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4099001124 |
| Färg | Mörkgrå |
| Typ | Serveringsvagn |
| Material | Aluminium |
| Serie | Lindeby |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 71 cm |
| Längd | 52 cm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319070011247 |
