Gasolgrill Jabo Svart 8 kW 40x40cm
4 479 kr
Se priset!
RegulatorsetRegulatorset Jabo
469 krDenna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett tillval till Jabos utekök. Gasolgrill 8 kW med elektrisk tändning från Jabo. Grillgaller i rostfritt stål 40x40 cm. Anpassad för 30mBar-gasregulator.
Varumärke
JaboBeskrivning
Ett tillval till Jabos utekök. Gasolgrill 8 kW med elektrisk tändning från Jabo. Grillgaller i rostfritt stål 40x40 cm. Anpassad för 30mBar-gasregulator.
OBS! Regulator ingår ej.
Fördelar: Gasolgrill Jabo Svart 8 kW 40x40cm
- Kraftfull 8 kW effekt
- Stor grillyta på 40x40 cm
- Tillverkad i hållbar metall
Fördelar: Gasolgrill Jabo Svart 8 kW 40x40cm
- Kraftfull 8 kW effekt
- Stor grillyta på 40x40 cm
- Tillverkad i hållbar metall
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 201501701 |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Bredd | 40,7 cm |
| Djup | 40,7 cm |
| Montering | Ja |
| Diameter | 145,4 cm |
| Vikt | 8,8 kg |
| Typ | Gasolgrill |
| Höjd | 320 mm |
| Effekt/prestanda | 8 kW |
| Grillyta | 40x40 cm |
| Max Tryck | 30 bar |
| Sidobrännare | Nej |
| Effekt | 8 kW |
| Antal Brännare | 2 |
| EAN-nr | 8718469900725 |
