Ram Jabo Socket
1 555 kr
Se priset!
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rostfri grundenhet från Jabo vid inbyggnad av grill. Skyddar från strålningsvärme. Hållare för fettuppsamligskopp. Passar utmärkt att kombinera med Adaptor Plus.
Varumärke
JaboBeskrivning
Rostfri grundenhet från Jabo vid inbyggnad av grill. Skyddar från strålningsvärme. Hållare för fettuppsamligskopp. Passar utmärkt att kombinera med Adaptor Plus.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 900901750 |
| Färg | Rostfri |
| Längd | 409 mm |
| Material | Metall |
| Bredd | 409 mm |
| Djup | 40,9 cm |
| Montering | Ja |
| Diameter | 137,8 cm |
| Vikt | 3,3 kg |
| Typ | Ram |
| Höjd | 280 mm |
| EAN-nr | 8718469900343 |
