Balkongbord Cinas 65x51 cmTeak
Nyhet
3 480 kr
2 999 krSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Antracit/Teak

65x51 cm
Teak
2 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Balkongbord från Cinas. Med rostfria fästen för montering på balkongräcket. Idealiskt för mindre utrymmen. Bordet kan justeras på höjden och enkelt fällas ner för att spara plats när det inte används. Charmig och tidlös design.
Varumärke
CinasBeskrivning
Balkongbord från Cinas. Med rostfria fästen för montering på balkongräcket. Idealiskt för mindre utrymmen. Bordet kan justeras på höjden och enkelt fällas ner för att spara plats när det inte används. Charmig och tidlös design.
Upptäck den perfekta kombinationen av funktionalitet och nordisk design. Denna kollektion är designad för att optimera din balkong och för att skapa en mysig och inbjudande atmosfär. Altan-serien innehåller ett urval av möbler tillverkade av premiummaterial som massiv teak och målat trä. Dessa material säkerställer både hållbarhet och ett lätt, elegant utseende som passar perfekt in på alla balkonger.
Specifikationer
- Maxvikt: 25 kg
- Höjd: 70 cm
- Bredd: 51 cm
- Djup: 65 cm
- Vikt: 8 kg
Specifikationer
- Maxvikt: 25 kg
- Höjd: 70 cm
- Bredd: 51 cm
- Djup: 65 cm
- Vikt: 8 kg
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Art.Nr. | 2601000 |
| Utförande | Teak |
| Färg | Antracit/Teak |
| Bredd | 51 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Djup | 65 cm |
| Max Belastning | 25 kg |
| Max Användarvikt | 25 Kg |
| Typ | Balkongbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Form bord | Rektangulärt |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 5703332013780 |
