Bänkbord Eden Wood Wix
Rek. pris 7 410 kr
fr.6 295 kr
Se priset!
Välj variant

Wix
6 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Wix är ett stabilt och modernt bänkbord från Eden Wood. Här kan 8 personer bekvämt ta en lunch eller en fika.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Wix är ett stabilt och modernt bänkbord från Eden Wood. Här kan 8 personer bekvämt ta en lunch eller en fika.
Tillverkat i stål, och bord och bänkar i svensk kärnfuru från Norrland, FSC ®-märkt.
Hål för parasoll Ø 50 mm i bordsskivan.
Finns med eller utan rygg.
Hål för parasoll Ø 50 mm i bordsskivan.
Finns med eller utan rygg.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Längd | 1800 mm |
| Bredd | 180 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Längd | 180 cm |
| Typ | Bänkbord |
| Material | Norrlandsfuru FSC /Varmgalvat stativ |
| Serie | Wix |
| Färg | Brun, Svart |
