Barbord Baltic Garden Europe
Rek. pris 1 329 kr
930 kr
Se priset!

Europe
930 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barbord Europe från Baltic Garden är ett elegant barbord i vitlaserad FSC-märkt furu. Dess raka design gör den till en enkel och välanpassad utemöbel. Bordet kan enkelt förflyttas runt och ställas fram där det passar dig.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Barbord Europe från Baltic Garden är ett elegant barbord i vitlaserad FSC-märkt furu. Dess raka design gör den till en enkel och välanpassad utemöbel. Bordet kan enkelt förflyttas runt och ställas fram där det passar dig.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500203-6 |
| Längd | 980 mm |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Furu |
| Serie | Europe |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Barbord |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 980 mm |
| Bredd | 980 mm |

