Barbord Hillerstorp Ekeryd
11 845 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett nätt och lättplacerat bord för fyra. Tillverkat av FSC®-märkt kvalitetsteak med benstativ av antracitgrå pulverlackad aluminium.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Ett nätt och lättplacerat bord för fyra. Tillverkat av FSC®-märkt kvalitetsteak med benstativ av antracitgrå pulverlackad aluminium.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4010909038 |
| Färg | Natur |
| Höjd | 1070 mm |
| Längd | 1400 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Ekeryd |
| Typ | Barbord |
| Bredd | 900 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319079090380 |

