Barbord Hillerstorp Wellington
8 249 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Barbord Wellington från Hillerstorp med parasoll. Tillverkat av vitkalkad odlad teak.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 67909077 |
| Färg | Teak |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 1060 mm |
| Längd | 900 mm |
| Material | Teak |
| Serie | Wellington |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Sidobord |
| Bredd | 900 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319076790771 |



