Bord Hillerstorp 1170Honung
4 799 kr

1170
Honung
4 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord i furu från Hillerstorp. Köp till en eller två iläggsskivor för att göra bordet 230 cm respektive 290 cm långt.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Matbord i furu från Hillerstorp. Köp till en eller två iläggsskivor för att göra bordet 230 cm respektive 290 cm långt.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 11702 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Honung |
| Förlängningsbart | Ja |
| Höjd | 720 mm |
| Längd | 1700 mm |
| Material | Furu |
| Form bord | Oval |
| Typ | Matbord |
| Bredd | 1100 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Ja |
| EAN-nr | 7319070117024 |

