Bord Hillerstorp 5619
fr.2 249 kr
Välj variant

5619
2 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord i furu från Hillerstorp
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Kollektion | Småland |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 680 mm |
| Längd | 1650 mm |
| Material | Furu |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Bredd | 900 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Honung, Impregnerad |

