Bord Hillerstorp Cecilia Grå
6 195 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord Cecilia Grå tillverkas av FSC-märkt kärnfuru. Iläggsskiva finns som tillbehör. Det går att ha max 2 st iläggsskivor så att bordet kan bli 225 respektive 285 cm långt.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Cecilia Grå tillverkas av FSC-märkt kärnfuru. Iläggsskiva finns som tillbehör. Det går att ha max 2 st iläggsskivor så att bordet kan bli 225 respektive 285 cm långt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 12285 |
| Kollektion | Småland |
| Färg | Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Höjd | 725 mm |
| Längd | 1650 mm |
| Material | Furu |
| Serie | Cecilia |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Vikt | 35 kg |
| Bredd | 1000 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319070122851 |


