Bord Hillerstorp Lyon 90x200x280 cm
12 195 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Lyon från Hillerstorp. Tillverkad i aluminium och Gaumo. Mått: 90x200x280 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4696285 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Grå |
| Djup | 2000 mm |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aluminium/Gaumo |
| Serie | Lyon |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bord |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 7319074692855 |

