Bord Hillerstorp Oxhult Ø145 cm
fr.7 960 kr
Välj variant

Oxhult Ø145 cm
7 960 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
En stilren möbel med gott om plats för många.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Living |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Oxhult |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Trädgårdsbord |
| Djup | 1450 mm |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1450 mm |
| Bredd | 1450 mm |
| Färg | Svart, Vit |

