Cafébord Hillerstorp Lotus Ø70 cm
999 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Cafébord Lotus från Hillerstorp. Bordsskiva i klarglas. Ø70 cm
Recensioner
KimVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalitet, jag är nöjd
Katarina JVerifierad köpare
för 4 år sedanMotsvarade förväntningarna. Stadigt. Gick lätt att justera benen så att bordet stod jämnt.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 47870 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Natur |
| Djup | 700 mm |
| Diameter | 700 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 700 mm |
| Material | Aluminium/Konstrotting/Glas |
| Serie | Lotus |
| Form bord | Rund |
| Typ | Cafébord |
| Bredd | 700 mm |
| EAN-nr | 7319070478705 |

