Cafébord Hillerstorp Näsby 70x120 cm
fr.3 980 kr
Välj variant

Näsby 70x120 cm
3 980 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett mindre nätt cafébord som kan kombineras med ett flertal olika stolar. Tillverkad i pulverlackad stål. Bordet har en stabil fot som gör att bordet står stadigt, samt ställbara fötter så du kan anpassa dina möbler efter ojämna ytor.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Ett mindre nätt cafébord som kan kombineras med ett flertal olika stolar. Tillverkad i pulverlackad stål. Bordet har en stabil fot som gör att bordet står stadigt, samt ställbara fötter så du kan anpassa dina möbler efter ojämna ytor.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Näsby |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 730 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Färg | Sand, Svart, Vit |
| Typ | Cafebord, Cafébord |
