Cafébord Hillerstorp Näsby 70x70 cm
fr.3 035 kr
Välj variant

Näsby 70x70 cm
3 035 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett mindre nätt cafébord som kan kombineras med ett flertal olika stolar. Tillverkad av pulverlackad stål. Bordet har en stabil fot som gör att bordet står stadigt, samt ställbara fötter så du kan anpassa dina möbler efter ojämna ytor.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Ett mindre nätt cafébord som kan kombineras med ett flertal olika stolar. Tillverkad av pulverlackad stål. Bordet har en stabil fot som gör att bordet står stadigt, samt ställbara fötter så du kan anpassa dina möbler efter ojämna ytor.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Längd | 700 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Näsby |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 730 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Färg | Sand, Svart, Vit |
| Typ | Cafebord, Cafébord |
