Cafébord Hillerstorp Praktö Naturfärgad med Rund Bordsskiva i Konstrotting
3 199 kr

Praktö Naturfärgad med Rund Bordsskiva i Konstrotting
3 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Praktö bord är gjord av naturrotting och har en bordsskiva av 5 mm härdat glas. Naturrotting bör ej utsättas för fukt och rekommenderas att användas inomhus.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Praktö bord är gjord av naturrotting och har en bordsskiva av 5 mm härdat glas. Naturrotting bör ej utsättas för fukt och rekommenderas att användas inomhus.
Fördelar: Cafébord Hillerstorp Praktö Naturfärgad med Rund Bordsskiva i Konstrotting
- Naturfärgad, passar alla inredningar
- Hållbart konstrotting material
- Rund bordsskiva för optimal utrymme
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 576650 |
| Kollektion | Living |
| Färg | Naturfärgad |
| Material | Konstrotting |
| Serie | Praktö |
| Form bord | Rund |
| Typ | Cafébord |
| Diameter | 500 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 500 mm |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Vikt | 4 kg |
| EAN-nr | 7319075766500 |




