Klaffbord Cinas York 70x70 cmTeak
Nyhet
3 295 kr
2 516 krSpara 24 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Natur

York 70x70 cm
Teak
2 516 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Klaffbord York från Cinas. Tillverkat av högkvalitativt mahognyträ och lackat med PU-glossfärg. Idealiskt för att skapa en avslappnad och charmig atmosfär på din balkong eller uteplats. Bordet är utformat för att rymma 2-4 personer och passar perfekt i mindre utrymmen.
Varumärke
CinasBeskrivning
Klaffbord York från Cinas. Tillverkat av högkvalitativt mahognyträ och lackat med PU-glossfärg. Idealiskt för att skapa en avslappnad och charmig atmosfär på din balkong eller uteplats. Bordet är utformat för att rymma 2-4 personer och passar perfekt i mindre utrymmen.
Upptäck den mångsidiga och eleganta York-serien, designad för att ge elegans och funktionalitet till både inomhus och utomhus. York-serien innehåller ett urval av möbler, inklusive fällbara stolar och bord, tillverkade av premiummaterial som teak eller vitt PU-målat mahogny trä.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Art.Nr. | 2533000 |
| Utförande | Teak |
| Färg | Natur |
| Höjd | 72 cm |
| Djup | 70 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Max Belastning | 25 kg |
| Användningsområde | Utomhus |
| Form bord | Kvadratiskt |
| Serie | York |
| Montering | Ja |
| Typ | Klaffbord |
| Max Användarvikt | 25 Kg |
| Material | Trä |
| EAN-nr | 5703332011878 |




