Loungebord Comfort Garden Usteryd satsbord utomhus
Nyhet
fr.3 999 kr
fr.1 999 krSpara 50 %Kampanj
Välj variant

Usteryd satsbord utomhus
1 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Usteryd är ett modernt satsbord och soffbord för utomhusbruk.
Den rena och avskalade designen gör att den passar den minimalistaska uteplatsen eller dig som vill kunna addera färg och form till en neutral bas. Stommens stålkonstruktion är både hållbar och stabil och bordsskivan går enkelt att torka av med lätt fuktad trasa.
- Modernt satsbords i två nivåer
- Passar perfekt till Usteryd loungegrupp
- Finns i två olika färger
- Stabil stålkonstruktion som är enkel att torka av
- Modernt satsbords i två nivåer
- Passar perfekt till Usteryd loungegrupp
- Finns i två olika färger
- Stabil stålkonstruktion som är enkel att torka av
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Längd | 700 mm |
| Serie | Usteryd |
| Typ | Loungebord |
| Material | Metall |
| Djup | 70 cm |
| Höjd | 41 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 70 cm |
| Färg | Beige, Svart |

