Loungebord Hillerstorp Wimbledon 60x120 Utomhus
4 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord från Hillerstorps serie Wimbledon. Tillverkad i vitkalkad odlad teak.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 67120607 |
| Färg | Teak |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 410 mm |
| Längd | 600 mm |
| Material | Teak |
| Serie | Wimbledon |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Loungebord |
| Bredd | 1200 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319076712605 |

