Picknickbord Baltic Garden Rustik
Rek. pris 10 345 kr
6 945 kr
Se priset!

Rustik
6 945 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rejäl konstruktion, kraftiga rör och brädor. Ett bänkbord som kräver minimalt med underhåll. Picknickbord Rustik passar i de tuffaste miljöer, samtidigt som den är lätt att underhålla. Bord med fasta bänkar i ett och plats för 4-5 personer. Ett bra val för rastplatser, parker och uteplatser med mycket aktivitet. Levereras omonterad. Med ryggstöden.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Rejäl konstruktion, kraftiga rör och brädor. Ett bänkbord som kräver minimalt med underhåll. Picknickbord Rustik passar i de tuffaste miljöer, samtidigt som den är lätt att underhålla. Bord med fasta bänkar i ett och plats för 4-5 personer. Ett bra val för rastplatser, parker och uteplatser med mycket aktivitet. Levereras omonterad. Med ryggstöden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 504201-9 |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Längd | 2100 mm |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Furu/Metall |
| Serie | Rustik |
| Typ | Bänkbord |
| Höjd | 83 cm |
| Sittdjup | 29 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 160 cm |
| Bredd | 175 cm |
| Längd | 210 cm |
| EAN-nr | 4741516420192 |







