Picknickbord Baltic Garden Stabil
Rek. pris 9 968 kr
fr.7 476 kr
Se priset!
Välj variant

Stabil
7 476 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rejäl konstruktion, kraftiga rör och brädor. Ett bänkbord som kräver minimalt med underhåll. Picknickbord Stabil passar i de tuffaste miljöer, samtidigt som den är lätt att underhålla. Bord med fasta bänkar i ett och plats för 6 personer. Ett bra val för rastplatser, parker och uteplatser med mycket aktivitet. Levereras omonterad. Med ryggstöden.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Rejäl konstruktion, kraftiga rör och brädor. Ett bänkbord som kräver minimalt med underhåll. Picknickbord Stabil passar i de tuffaste miljöer, samtidigt som den är lätt att underhålla. Bord med fasta bänkar i ett och plats för 6 personer. Ett bra val för rastplatser, parker och uteplatser med mycket aktivitet. Levereras omonterad. Med ryggstöden.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Längd | 2230 mm |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Material | Furu/Metall |
| Serie | Stabil |
| Typ | Bänkbord |
| Höjd | 83 cm |
| Sittdjup | 29 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 175 cm |
| Bredd | 175 cm |
| Längd | 223 cm |
| Färg | Brun, Grå, Svart |
