Picknickbord PLUS Classic Svart Plast
fr.13 155 kr
Se priset!
Välj variant

Classic Svart Plast
13 155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Populärt bänkbord från Plus i serien Classic med mjukt rundade former. Tillverkad i återvinningsbar plast med galvaniserade ben.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Populärt bänkbord från Plus i serien Classic med mjukt rundade former. Tillverkad i återvinningsbar plast med galvaniserade ben.
Levereras omonterat.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Längd | 1770 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Plast/Stål |
| Serie | Classic |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Utförande | Med ryggstöd, Utan ryggstöd |
| Bredd | 1550, 1770 mm |
